Limousine.cz Exclusive and Luxurious Limousine Service

Třebíč a Telč

 

trebic

Doba trvání 10 hodin

Židovská čtvrť v Třebíči, zařazena do prestižního seznamu kulturních památek UNESCO v roce 2003, věrně zaznamenává židovskou kulturu na Moravě a nachází se zde jediný židovský monument mimo Izrael, který byl zapsán do seznamu UNESCO. Je zde stále patrná historická struktura, která se tu vybudovala v oblasti mezi řekou Jihlavou a Hradeckým kopcem. Tato čtvrť představuje tajemnou atmosféru s jejími klikatými dlážděnými cestami, tmavými zákoutími a klenutými průchody spolu s typickými znaky barokní architektury. Nezapomenutelný pohled na romantické střechy židovské čtvrti můžete pozorovat z Hradeckého kopce. Při zpáteční cestě do Prahy máte možnost navštívit nádherné město Telč, které je díky malebným barokním domům v centru města, náměstí a také díky zámku Telč zapsáno do seznamu kulturních památek UNESCO od roku 1992.

 

telc

Guide                               CZK 900

Mercedes S-Class          CZK 17000

Mercedes E-Class          CZK 9000

Mercedes Viano             CZK 10500

Mercedes Sprinter         CZK 12000

Český Šternberk

 

sternberk

Doba trvání 5 hodin

Tento hrad je dominantou krajiny okolo středního toku řeky Sázavy již přes 760 let. Tématem prohlídky maleb je historie Třicetileté války, která je znázorněna na 545 rytinách do měděných tabulí. Můžete se tu také setkat se zajímavou kolekcí historických zbraní a výstavou porcelánu.

Guide                             CZK 900

Mercedes S-Class        CZK 9750

Mercedes E-Class        CZK 4500

Mercedes Viano           CZK 7000

Mercedes Sprinter       CZK 7700

Český Krumlov

 

Doba trvání 10 hodin

Český Krumlov je unikátní městský komplex, skládající se ze zámku, který je druhý největší po Pražském hradu, a stovky historických domů. Díky velké historické a kulturní hodnotě je Český Krumlov nazýván Renesanční perlou a v roce 2012 byl zařazen do unikátního seznamu kulturních památek UNESCO.

Guide                                CZK 900

Mercedes S-Class          CZK 17000

Mercedes E-Class          CZK 9000

Mercedes Viano             CZK 10500

Mercedes Sprinter         CZK 12000

Karlovy Vary

 

karlovy

Doba trvání 8 hodin

Karlovy Vary jsou světoznámé lázně, založené Karlem IV. ve 14. století. Populární jsou pro svých 12 horkých pramenů. 13. pramen je určen pro Českou národní bylinnou likérku Becherovka a slavnou sklárnu Moser. S rozpočtem 3 000 Kč/110 Euro se můžete vydat na menší výlet do lázeňského městečka Mariánské Lázně, které jsou známé pro svých 40 minerálních pramenů a návštěvou několika známých historických osobností jako je J. W. Goethe, král Edward VII, S. Freud nebo F. Kafka.

Guide                                        CZK 900

Car Mercedes S-Class           CZK 16000

Car Mercedes E-Class           CZK 7200

Car Mercedes Viano              CZK 12000

Car Mercedes Sprinter          CZK 12500

Terezín

 

terezin

Doba trvání 5 hodin

Kutná Hora je staré těžařské město, založené ve 13. století, které se proslavilo především těžbou stříbra. K vidění je zde velmi unikátní gotická Katedrála sv. Barbory. Kutná Hora je zařazena do prestižního seznamu kulturních památek UNESCO.

Guide                               CZK 900

Mercedes S-Class          CZK 9900

Mercedes E-Class          CZK 4800

Mercedes Viano             CZK 7500

Mercedes Sprinter         CZK 8200

Zámek Nelahozeves

 

castle3

Délka trvání 5 hodin

Zámek Nelahozeves byl postaven v 16. Století a představuje vrchol české renesanční architektury. Prohlídka je inspirována érou 10. Lobkovického prince (1858 – 1938), a představuje významné české malby spolu se světoznámými tituly z Roudnické Lobkovické knihovny. Dále se zde nachází vesnička Nelahozeves, která je rodištěm legendární českého skladatele Antonína Dvořáka.

Guide                                CZK 900

Mercedes S-Class           CZK 9750

Mercedes E-Class          CZK 4500

Mercedes Viano             CZK 7000

Mercedes Sprinter         CZK 7700

Zámek Konopiště

 

castle2

Doba trvání 5 hodin

Konopiště je považován za jeden z nejkrásnějších českých zámků a býval domovem nástupce rakouského trůnu, Arcivévody Ferdinanda d’Este, který byl zavražděn v Sarajevu roku 1914. Při prohlídce jsou k vidění fascinující kolekce historického nábytku, maleb a nespočet loveckých trofejí.

Guide                                    CZK 900

Mercedes S-Class              CZK 9750

Mercedes E-Class              CZK 4500

Mercedes Viano                 CZK 7000

Mercedes Sprinter             CZK 7700

Vozový park

Náš vozový park se skládá především z nejnovějších modelů vozidel značky Mercedes Benz vybavených nejmodernější technologií.

Našim klientům nabízíme kategorie Business, Premium, Mini Van a Sprinter – výhradně značky Mercedes Benz černé barvy. Na požádání můžeme naše vozidla opatřit značkou a logem Vaší společnosti.

Doplňkovými kategoriemi jsou Lincoln a Klasik.

Samozřejmostí jsou prémiové minerální vody pro klienty zdarma v rámci každé kategorie. Na požádání můžeme vozidla vybavit denním tiskem, magazíny nebo občerstvením.

Užijte si příjemnou a klidnou atmosféru v našich exkluzivních vozidlech.

Klasik

Rolls Royce z roku 1976

Přepraví 3 osoby

Book Now

Lincoln Towncar

Lincoln Towncar

Přepraví 8 osob

Book Now

Sprinter

Mercedes Sprinter

Přepraví 8-19 osob

Book Now

Mini-Van

Mercedes V-class

Přepraví 5-7 osob

Book Now

Premium

Mercedes S-class long

Přepraví 4 osoby


Mercedes Maybach

Přepraví 3 osoby

Book Now

Business

Mercedes E-class

Přepraví 4 osoby

Book Now

O nás

Limousine Czech Republic, člen ACK ČR – Česká asociace českých cestovních kanceláří a agentur, je spolehlivým partnerem pro bezpečné a stylové cestování. Naše dobrá pověst vychází z vysoce kvalitních a spolehlivých služeb poskytovaných od roku 2000, zaměřených na individuální potřeby našich zákazníků. S našimi mnohaletými zkušenostmi při provozování exkluzivní přepravy osob se můžete spolehnout, že Vám i Vašim klientům poskytneme nejlepší služby v daném regionu.

Naším cílem je poskytovat individuální péči každému klientovi a uspokojit všechna přání. Samozřejmostí našich služeb je flexibilita a vysoce kvalitní a pohodlné cestování v rámci České Republiky i dalších zemích.

Naše portfolio služeb zahrnuje širokou škálu služeb od korporátní přepravy, osobní přepravy, letištních transferů, správy vozového parku, přes služby šité na míru zákazníkům dle individuálních přání a požadavků.

Klademe důraz na plně kvalifikované, vícejazyčné řidiče a dobře udržované, moderní vozy především značky Mercedes Benz.

Naším cílem je poskytovat klientům cenově dostupné a vysoce kvalitní služby postavené na poctivosti a důvěře. Náš závazek k dokonalosti se zobrazuje v naší pohotovosti a zodpovědnosti.

Jsme vám k dispozici 24/7, a těšíme se na úspěšnou spolupráci.

Michal

Vaše jednoduchá volba nejlepších služeb.

signature

Our Team

Je nám líto, tato verze je dostupná pouze v English.

Naše služby

Náš tým poskytuje vysoce kvalitní služby zaručující neomezené pohodlí klientů. Vedle  nejnovějších typů vozidel Mercedes Benz nejvyšší třídy, poskytujeme našim klientům služby poskytované speciálně vyškolenými řidiči. Všichni naši řidiči jsou vázáni přísnou mlčenlivostí o identitě cestujících a zvolených destinacích.

Kvalita našich služeb je naší nejvyšší prioritou. Nezajistíme Vám jen vozidlo s řidičem, ale ujistíme se, že jsou splněny všechny Vaše individuální požadavky.

Náš tým je vám k dispozici 24/7 po celý rok a všude tam, kde potřebujete.

Ostatní služby

 • -Ochrana osob
 • -Přeprava stretch limuzínou
 • -Přeprava Rolls Roycem z roku 1976

Profesionální řidič pro vaše auto

Pokud vlastníte vozidlo a hledáte pouze řidiče, disponujeme několika profesionálními řidiči, jejichž služby můžete dle potřeby využít. Naši řidiči nejsou jen zkušenými řidiči, ale zároveň profesionály, jež dodržují diskrétnost, jsou velice spolehliví, flexibilní a jejich cílem je individuální péče o každého klienta.

Správa vozového parku

Správa vozového parku zahrnuje řadu služeb, jako je pomoc s výběrem vhodného vozidla a jeho dodavatele, vyřízení formalit spojených s registrací vozidla (přidělení RZ, odhlášení, přehlášení atd.), vyřízení financování a pojištění vozidel, jejich údržba, servis a opravy včetně  výměny a skladování pneu, kontroly servisních úkonů, vyřízení STK a emise, asistenční služby řidičům, mytí vozidel a další služby dle dohody.

Správa vozového parku je ideální pro klienty, kteří nemají dostatek času starat se o jejich vlastní vozidlo nebo vozový park. Náš profesionální tým se postará o všechna nezbytná opatření k zajištění kompletního servisu.

Výlety

Ať už cestujete sami, s rodinou, přáteli nebo obchodními partnery, rádi Vám zajistíme nezapomenutelné zážitky na výletech v rámci celé České Republiky i dalších dostupných místech Evropy. Individuální výlety nezahrnují služby profesionálního průvodce, avšak umožňujeme tuto službu při rezervaci objednat. Průvodci poskytují své služby v německém, španělském, ruském, italském a francouzském jazyce.

Pronájem vozidel s řidičem

Ať už si najmete vozidlo s řidičem pro služební nebo soukromé cesty, okružní jízdy nebo transfery s délkou trvání dle Vašeho výběru, naši pečlivě zvolení a vyškolení řidiči zaručí nadstandardní služby. Naši řidiči pracují v souladu s profesními standardy, spolehlivostí, flexibilitou a individuálním přístupem ke klientům. Náš tým je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, připraven splnit všechny Vaše požadavky.

Letištní transfery

Zajišťujeme letištní transfery a službu meet & greet. Našim klientům nabízíme pevné ceny za transfery v závislosti na dané trase. Samozřejmostí je sledování letových údajů, časů příletů a odletů, aby klienti byli řidičem očekáváni v čase daného letu. Předvídatelná zpoždění letů nejsou klientům dodatečně účtována.

Meet & Greet služby

Ideální služba, potřebujete-li udělat dobrý dojem na nového klienta, důležitou návštěvu, nebo očekáváte-li několik hostů, kteří přijíždějí v různých termínech. Náš tým zařídí spolehlivé vyzvednutí a přepravu každého klienta na svou obchodní nebo společenskou událost.

Svatby a významné události

Ať už Vaši klienti, přátelé nebo rodina přijedou oslavit významný den, naše pozornost je zaměřena jen na Vás a Vaše hosty. Pomůžeme Vám učinit Váš významný den speciálním zajištěním bezchybné a spolehlivé přepravy.

Vozidlo ve svatební den bude dekorováno stuhami a květinami v souladu s Vaším svatebním tématem a řidič bude vhodně oděný k dané příležitosti. V rámci komplexním služeb pro Vás můžeme zajistit profesionálního fotografa a kameraman, včetně postprodukce.

Okružní jízdy

Ať už bude Vaše volba konečné destinace jakákoli, vždy budete cestovat v pohodlí a bezpečí, což Vám umožní skutečně si výlet užít a uchovat si vzpomínky na města a regiony, jež se rozhodnete navštívit. Jste-li na návštěvě Prahy služebně nebo soukromě, můžete si naplánovat jakýkoli výlet od půldenní okružní jízdy, až po několikadenní výlet – plně přizpůsobený Vašim individuálním potřebám. Poskytujeme služby na vysoké úrovni s vyškolenými profesionálními řidiči, kteří plynně hovoří anglickým jazykem a jsou vybaveni dobrou znalostí destinace, jež se rozhodnete navštívit.

Můžeme pro Vás zajistit profesionálního průvodce se znalostí nejen Prahy, ale i celé České Republiky. Všichni naši průvodci disponují řádným vzděláním a jsou držiteli licence opravňující k provozu průvodcovské činnosti.

Online rezervace

  Titul

  Jméno a příjmení

  Společnost

  Adresa (ulice, město, PSČ, země)

  Email

  Mobilní číslo

  Informace o klientovi (počet osob a jména)

  Poptávané datum

  Čas vyzvednutí

  V případě letištního transferu prosím vyplňte čas příloze a číslo letu

  Ceník

  Typ vozidla Mercedes E class Mercedes S class long Mercedes V class (minivan) Mercedes Sprinter VIP luxusní limovan Mercedes Sprinter comfort van Mercedes Sprinter Mercedes Maybach Lincoln Town Car Rolls Royce Silver Shadow
  Počet cestujících 3 + 1 3 + 1 4 + 1 – 6 + 1 8 + 1 8 + 1 19 + 1 3 + 1 8 + 1 3 + 1
                     
  Hodinový pronájem 2 – 4 hod 920 2100 1500 2400 1350 1550 7000 2200 2600
  Hodinový pronájem 5 – 8 hod 900 2000 1400 2200 1300 1450 6500 2100 2300
  Hodinový pronájem 9 a více hodin 850 1900 1300 2100 1150 1300 5500 1900 1900
                   
  Hotel v centru – Letiště (transfer) 950 2200 1700 2800 2100 2600 7500 3100 3600
  Letiště – Hotel v centru (transfer) 990 2250 1800 2900 2200 2700 7500 3200 3700
  Zpáteční transfer Hotel v centru – Letiště 1800 4200 3300 5400 4100 5100 6000
  Hotel mimo centrum – Letiště (do 30 km) 1050 2400 1800 3100 2200 2700 3300
  Letiště – Hotel mimo centru (do 30 km) 1100 2450 1900 3200 2300 2800 3400
  Transfer v Praze * 660 2200 1500 2800 2200 2500 7500 3000 3700
  Hotel – restaurace/divadlo – Hotel včetně 3 hod čekání 2900 6500 4800 7500 4200 6500 6700
  Cena za kilometr nad 200 km jednosměrně (delší transfery) 18 28 23,5 35 24 36 35
  Cena za kilometr do 200 km jednosmerně nebo nad limit hodinového nájmu, mimo Prahu 19 30 26 37 27 37 60 37 44

  Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%, parkovacích poplatků u transferů a včetně dálničních poplatků.

  * Transfer v rámci Prahy Mercedesem E-class je limitován časem 25 minut od přistavení, nad 25 minut bude účtována částka odpovídající transferu nebo v případě delšího využití vozu, částka odpovídající hodinovému nájmu.

  V každé hodině pronájmu je 30 km/hod v ceně.

  V rámci transferu i pronájmu je klintům ve všech vozech k dispozici minerální voda Vitel nebo Evian.

  Hrad Karlštejn

  castle

  Doba trvání 5 hodin

  Český král a Římský císař Karel IV nechal postavit hrad Karlštejn ve 14. století jako klenotnici pro korunovační klenoty. Hrad je obklopen hlubokými lesy, které jsou ideální k procházkám. Hrad Karlštejn je velmi oblíbená víkendová destinace pro mnoho Českých turistů.

  Guide                                CZK 900

  Mercedes S-Class           CZK 9750

  Mercedes E-Class           CZK 4500

  Mercedes Viano              CZK 7000

  Mercedes Sprinter          CZK 7700

  Praha

   

  prague

  Doba trvání 3 hodiny (minimum)

  Naši průvodci Vás velice rádi seznámí s klenoty pražské architektury a poskytnou Vám informace o těchto památkách: Staré Město, Pařížská ulice, Židovská čtvrť, Pražský Hrad, Malá Strana, Karlův most, Nové Město.

  Guide                               CZK 950

  Mercedes S-Class          CZK 2000

  Mercedes E-Class          CZK 900

  Mercedes V-Class          CZK 1500

  Mercedes Sprinter         CZK 1550

  Reference

  Našimi klienty jsou významné české i zahraniční osobnosti, celebrity, vládní delegace, politici ačeské i nadnárodní společnosti. Spolupracujeme s řadou hotelů a exkluzivních provozovatelů luxusního turismu.

  S ohledem na zachování diskrétnosti, bližší informace poskytujeme na vyžádání.

  Více informace: info@limousine.cz

  Kontakt

  Sídlo:

  Limousine Czech Republic

  Michal Popluhár

  Liliová 248/8

  CZ Prague 1, 110 00

  IČ: 68586761

  DIČ: CZ 7607236571

  Cell:

  +420 603 418 054

  +420 732 722 743

  Email:

  info@limousine.cz

  We accept payments by card

  cards